UWAGA!

Zależy nam, żebyś bezpiecznie zarządzał swoimi inwestycjami. Uważaj na oszustów – dowiedz się kiedy zakończyć rozmowę telefoniczną!

Rośnie liczba zdarzeń, w których przestępcy podszywają się pod pracowników instytucji finansowych. Co więcej, coraz bardziej doskonalą swoje metody stwarzając pozory profesjonalizmu i wiarygodności powołując się m.in. na wymogi bezpieczeństwa. A wszystko po to, aby ukraść Twoje dane lub pieniądze. Nie daj się oszukać!

Dla Twojego bezpieczeństwa przypominamy kilka najważniejszych zasad. 
 

  1. Pamiętaj, że pracownicy Goldman Sachs TFI nigdy nie dzwonią z prośbą o podanie jakichkolwiek danych, ani nie proszą o zainstalowanie na telefonie lub komputerze jakichkolwiek aplikacji.
     
  2. Nasi pracownicy nie dzwonią również z jakimikolwiek ofertami dotyczącymi funduszy inwestycyjnych Goldman Sachs.
     
  3. Jeśli otrzymasz taki telefon nie podawaj żadnych informacji o swoich inwestycjach, nie kontynuuj rozmowy tylko rozłącz się i koniecznie zgłoś taki przypadek dzwoniąc samodzielnie do Goldman Sachs TFI.
     
  4. Pod żadnym pozorem nie instaluj nic ani nie klikaj w przesłane do Ciebie linki jeśli nie wiesz kto Ci je tak naprawdę przesłał. Przestępcy są sprytni. Powołując się na Twoje bezpieczeństwo próbują wyłudzić dostęp do Twojego konta.


https://www.knf.gov.pl/knf/pl/komponenty/img/Uwaga_na_oszustow_podszywajacych_sie_pod_pracownikow_UKNF_i_innych_zaufanych_podmiotow_lub_instytucji.pdf

Zauważyłeś coś podejrzanego? 
Skontaktuj się z nami:

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne.