Menu główne

Czego szukasz?

  IKE - Indywidualne Konto Emerytalne

  Zbuduj prywatną emeryturę odkładając pieniądze na IKE z funduszami w Polsce.

  Sprawdź

  IKZE - Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego

  Z IKZE pieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu. Odkładasz pieniądze na przyszłość i co roku zmniejszasz swój PIT. I pożytecznie. I przyjemnie.

  Sprawdź
  Artykuły

  Artykuł

  Jak obliczyć emeryturę?

  26.10.2023 | 5 min czytania

  Nawet jeśli ten temat wydaje Ci się bardzo odległy i mało interesujący, warto poświęcić kilka minut na to, żeby o emeryturze wiedzieć więcej.

  Przeczytaj
  Artykuły

  Artykuł

  Nowe limity IKE i IKZE w 2024 r.

  16.12.2023 | 10 min czytania

  Dowiedz się ile wynoszą limity wpłat na IKE i IKZE w 2024 roku.

  Przeczytaj

  Certyfikat ISO/IEC 27001:2013

  Jesteśmy instytucją finansową, która nie tylko spełnia wymogi regulacyjne w zakresie bezpieczeństwa, ale również podejmujemy szereg działań podnoszących poziom bezpieczeństwa informacji.

  Goldman Sachs Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w dniu 9 stycznia 2023 roku uzyskało certyfikat zgodności z normą ISO 27001:2013

  w obszarze zarządzania bezpieczeństwem informacji w zakresie wykonywania czynności wyceny funduszy, zarządzania funduszami i portfelami inwestycyjnymi. Certyfikat został wydany przez renomowaną instytucję certyfikującą BSI.

  Oprócz weryfikacji zgodności z normą ISO 27001:2013 co roku zlecamy niezależnemu audytorowi zbadanie naszego systemu kontroli wewnętrznej w obszarze zarządzania funduszami, wyceny oraz przetwarzania zleceń uczestników na bazie standardu ISAE3402. Dowodem potwierdzającym spełnienie wymogów standardu jest raport audytora.

  Dodatkowo w ramach rocznego harmonogramu testów penetracyjnych zlecamy badanie podatności naszych systemów informatycznych.

  Certyfikat ISO

  Certyfikat ISO