Menu główne

Czego szukasz?

  IKE - Indywidualne Konto Emerytalne

  Zbuduj prywatną emeryturę odkładając pieniądze na IKE z funduszami w Polsce.

  Sprawdź

  IKZE - Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego

  Z IKZE pieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu. Odkładasz pieniądze na przyszłość i co roku zmniejszasz swój PIT. I pożytecznie. I przyjemnie.

  Sprawdź
  Artykuły

  Artykuł

  Jak obliczyć emeryturę?

  26.10.2023 | 5 min czytania

  Nawet jeśli ten temat wydaje Ci się bardzo odległy i mało interesujący, warto poświęcić kilka minut na to, żeby o emeryturze wiedzieć więcej.

  Przeczytaj
  Artykuły

  Artykuł

  Nowe limity IKE i IKZE w 2024 r.

  16.12.2023 | 10 min czytania

  Dowiedz się ile wynoszą limity wpłat na IKE i IKZE w 2024 roku.

  Przeczytaj

  Fundusz Własności Pracowniczej PKP Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty
   

  Szanowni Państwo,

  w związku ze zmianą podmiotu zarządzającego Funduszem Własności Pracowniczej PKP Specjalistycznym Funduszem Inwestycyjnym Otwartym („Fundusz”), chcemy podziękować za zaufanie i powierzenie nam Państwa środków pod zarządzanie.

  Jesteśmy dumni, że przez 7 lat mogliśmy pomnażać Państwa oszczędności. Życzymy Państwu udanych inwestycji u nowego zarządzającego.

  Jednocześnie informujemy, że od dnia 22 marca 2021 r. (poniedziałek) wszelkie informacje dotyczące Funduszu znajdą Państwo na stronie internetowej nowego zarządzającego PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. pod adresem www.pkotfi.pl. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Telefonicznym Centrum Obsługi Klienta pod numerem +48 22 640 09 78 (numer telefonu nie zmienił się). Infolinia jest czynna od 9:00 do 17:00 w dni robocze. Koszt połączenia według stawek operatora.