Menu główne

Czego szukasz?

  IKE - Indywidualne Konto Emerytalne

  Zbuduj prywatną emeryturę odkładając pieniądze na IKE z funduszami w Polsce.

  Sprawdź

  IKZE - Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego

  Z IKZE pieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu. Odkładasz pieniądze na przyszłość i co roku zmniejszasz swój PIT. I pożytecznie. I przyjemnie.

  Sprawdź
  Artykuły

  Artykuł

  Jak obliczyć emeryturę?

  26.10.2023 | 5 min czytania

  Nawet jeśli ten temat wydaje Ci się bardzo odległy i mało interesujący, warto poświęcić kilka minut na to, żeby o emeryturze wiedzieć więcej.

  Przeczytaj
  Artykuły

  Artykuł

  Nowe limity IKE i IKZE w 2024 r.

  16.12.2023 | 10 min czytania

  Dowiedz się ile wynoszą limity wpłat na IKE i IKZE w 2024 roku.

  Przeczytaj
  • ESG Warsaw

   W ramach cyklu konferencji pokazujemy przedsiębiorcom, jak to robić tak, aby osiągnąć trzy cele: rozwinąć biznes, przyciągnąć kapitał i zmieniać świat na lepsze.
   A inwestorom - dlaczego to ma znaczenie.

   Pozafinansowe aspekty działalności firm są coraz ważniejsze dla ich klientów, akcjonariuszy, inwestorów.
   Już wkrótce również w Polsce czynniki ESG (enviromental, social, governance) będą kluczowe dla pozyskania finansowania. Polskie przedsiębiorstwa, w tym również spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, powinny pracować nad społeczną odpowiedzialnością biznesu, ładem korporacyjnym i ograniczeniem negatywnego oddziaływania na środowisko.

   ESG Warsaw 2023

   Przed nami piąta odsłona konferencji ESG Warsaw, na którą zapraszamy już 12 września. W formule on-line wystąpi ponad 10 ekspertek i ekspertów od zrównoważonych inwestycji. Dowiesz się od nich m.in. o tym, jak stworzyć zieloną strategię i jak uzyskać dostęp do źródeł finansowania zrównoważonych projektów. Z kolei z perspektywy inwestora instytucjonalnego dowiesz się o kryteriach oceny działań spółek i o procesie inwestycyjnym.

   Dowiedz się więcej

    

   Poprzednie edycje: